FAQ

Що таке редуктор?

Редуктор - це обов'язкова складова частина ГБО. Справа в тому, що газ на заправці заправляється в балон під тиском в 10-15 атмосфер. Крім того газ в балоні знаходитися не в пароподібному вигляді, а в зрідженому. Так ось ця рідина під тиском надходить у редуктор. У редукторі газ випаровується, а тиск знижується з 10-15 атмосфер до атмосферного.

Чи впливає ГБО на роботу на бензині?

Правильно встановлене та відрегульоване газобалонне обладнання ніяк не впливає на роботу на бензині.


На який автомобіль можна встановити ГБО?

Теоретично на газ можна переобладнати будь-який двигун. У тому числі турбований і дизельний. Правда, для дизельних двигунів, газ не так актуально, як для бензинових.

Який термін служби ГБО?

Основні вузли системи - балон, редуктор, електроніка - самі по собі служать стільки ж як, наприклад, головка блоку циліндрів. Але от різні прокладки і ущільнення клапанів, з'єднань в магістралях доведеться міняти не рідше ніж раз на 2-3 роки, а можливо, й частіше.


Яка витрата газу відносно бензину?

Прийнято вважати, що нормальна витрата газу становить від 100 до 115% бензину, тобто якщо у вас витрата газу більше витрати бензину більш ніж на 20% - треба шукати причину. Іноді витрата газу дорівнює або навіть менша витрати бензину.

Чи можна встановити ГБО на двигуни з прямим впорскуванням?

Блок управління STAG 400 DPI спеціально створено для моторів з прямим впорскуванням бензинового палива. Він забезпечує не тільки збереження бензинових форсунок при роботі на газовому паливі, але і гарантує максимальну економію бензину. При роботі двигуна в камеру згоряння надходить приблизно 75% газу і 25% бензину. Дана система доступна для більшості сучасних автомобілів з двигунами FSI, TSI, TFSI і GDI.


Що таке CNG?

Стиснений природний газ у газоподібному стані.Стиснений природний газ у газоподібному стані.

Що таке LPG?

Суміш пропану і бутану в рідкому стані, що використовується, головним чином, як газове пальне.


Чому їздити на газі екологічно?

Автомобільне газобалонне обладнання - це не лише відчутна економія бюджету. Це піклування про навколишнє середовище та запобігання кліматичним змінам. Все це досягається шляхом  зменшення викидів шкідливих для здоров'я речовин, що містяться у вихлопних газах (двоокис вуглецю - 15 %, окис вуглецю - 20 %, окиси азоту, вуглеводню - 50 %), відсутністю шкідливого бензолу, сполук свинцю і сульфатів.