Hовини

STAG Fest 2015 фінішував!

26.11.2015

На початку літа ми оголосили старт традиційного щорічного конкурсу STAG Fest. Організований компанією «Авто Газ Глобал Трейдінг» (офіційний постачальник обладнання Авторизованих сервісних центрів «STAG» мережі СТО «Профігаз» і ексклюзивний дистриб'ютор ТМ «STAG» в Україні) спільно з компанією AC Spolka (ТМ «STAG») марафон, викликав цього року небувалий інтерес з боку установників в боротьбі за головний приз.
У змагання зі старту включилося більше 150 учасників, які протягом трьох місяців посилено змагалися в прагненні отримати титул Кращого установника газобалонного обладнанні ТМ «STAG». Крім титулу, учасників не в останню чергу цікавив і головний приз, адже група переможців за умовами конкурсу відправлялася в тур на завод змінного струму SPOLKA, до якого додавалася ще й розважальна програма. І після підбиття підсумків конкурсу, команда переможців та група представників мережі СТО «Профігаз» вирушили до Польщі.
Потрапивши в святая святих, на завод АС Spolka у м Білосток, команда ProfiGas і кращі установники України змогли особисто побачити, високотехнологічне виробництво компонентів ГБО. Компанія АС Spolka постійно вдосконалює роботу з обладнанням, впроваджує нові технології і розробляє новинки. Тому гостей чекала захоплююча екскурсія по заводу, відвідування науково-дослідного центру, зустріч з розробниками і конференція у форматі питання-відповідь з кращими інженерами компанії. А всі побажання, які звучали від установників, ретельно фіксувалися, щоб врахувати всі нюанси в процесі виробництва обладнання для українського ринку ГБО.
Крім відвідування заводу, команді STAG Fest 2015 пощастило побувати в гостях на одному з авторизованих сервісних центрів в Польщі ПГУ. Тут вони змогли побачити зразкові стандарти, до яких необхідно прагне всім установників газобалонного обладнання. Наші фахівці могли найбільш повно оцінити рівень пропонованого сервісу, а також мали змогу обмінятися секретами з польськими колегами.
Крім робочих моментів учасникам туру була запропонована ще й велика розважальна програма. У неї були включені екскурсії, відвідування музеїв і катання на конях в Біловезькій пущі. А одним з найяскравіших моментів, на думку більшості, було справжнє позашляхове ралі. Організоване у форматі квесту захід, дозволило повною мірою проявити свої здібності в управлінні позашляховикам, показати вміння орієнтуватися на місцевості і продемонструвати глибину своїх знань продукції ТМ «STAG».
На пам'ять про захоплюючій поїздці всі фіналісти STAG Fest 2015 отримали дипломи та цінні подарунки, вручення яких відбувалося в урочистій обстановці. У той же час учасники туру всіляко дякували організаторам за надану програму.